Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україні скасували принцип: «Пішохід завжди правий». Що це означає для вас?

Це важливе рішення суду.

В Україні змінили Правила дорожнього руху осіб в інвалідних візках, їх віднесли до учасників дорожнього руху з певними правами та обов'язками. Але на цьому новини не закінчилися, інформує Ukr.Media.
Верховний Суд своїм рішенням скасував принцип «пішохід завжди правий»
Це випливає з рішення у справі про ДТП в Києві, коли пішохід спровокував аварію, вибігши на червоне світло. Його збив джип, водій якого не перевищував швидкості та не міг уникнути наїзду. В результаті потерпілий, який отримав тілесні ушкодження, повинен компенсувати витрати на ремонт авто що збив його, сума якого становить понад 100 тисяч гривень.


Справа значиться під номером 296/2509/16-ц на сайті Єдиного реєстру судових рішень.
Розгляд апеляційної та касаційної скарг тривало близько 4 років. Нинішнє рішення суду юристи називають революційним і безпрецедентним. Воно надасть значний вплив на суди за аналогічними випадками, оскільки судді зобов'язані враховувати вердикт Верховного суду.
Це означає, що відтепер пішоходи-порушники будуть змушені оплачувати можливі наслідки зі своєї кишені
Досі в судах відмовляли в позові власникам автомобілів, які отримали механічні пошкодження після ДТП, в яких постраждав пішохід, тому що машина автоматично вважалася «джерелом підвищеної небезпеки».

Тепер же ситуація змінилася. Причому компенсацію матеріального збитку можна буде стягнути не тільки з потерпілого пішохода, але і з його спадкоємців у разі загибелі.
Чи зробить це пішоходів уважніше? Подивимося. 
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: