Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Школярка з Іршавщини створила розумний пристрій для контролю рівнів води (ВІДЕО)

Школярка із Закарпаття створила розумний пристрій для контролю рівнів води (ВІДЕО)
Пристрій гідроконтролю «Water Well Hydro Control» забезпечує відстеження об'єму води та передає всю інформацію на смартфон.
Раніше Mukachevo.net писало, що учениця школи села Довге, що на Іршавщині, перемогла на Всеукраїнських змаганнях з моделювання "розумних" пристроїв "STEAM House".
Юна винахідниця Тамара Левко розповідає, що створити пристрій гідроконтролю «Water Well Hydro Control» їй допоміг батько, який є інформатиком.
Цей розумний пристрій покликаний для контролю рівнів води в онлайн режимі, що дуже важливо для паводконебезпечного регіону Карпат.
Загалом пристрій Water Well Hydro Control складається з 3 частин:
  • Мобільний додаток Water Well Monitoring, який використовують для відстеження об'єму воду в закритих резервуарах, що знаходяться на далекій відстані в лісових масивах та інформування споживачів,
  • Пристрій Borzhava River Water Monitoring — автономний пристрій, який встановлюється на опору мостів, моніторинг рівня води в річці.
  • Пристрій Water Tank Control, який автоматично обирає резервуар і дозволяє раціонально використовувати воду, використовується для одного господарства або декількох.
Керівницею проєкту є мама Тамари, вчитель математики Галина Левко. Найбільшою мрією юної винахідниці є реалізація свого проєкту в промислових масштабах.
 
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: