Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатські спортсмени-інваліди перемогли на міжнародному турнірі в Словаччині

У п’ятницю, 2 червня, у Словаччині в місті Михайлівці відбулись масштабні міжнародні змагання спортсменів-інвалідів.

Закарпатські спортсмени-інваліди перемогли на міжнародному турнірі в Словаччині

 

Втретє в них активну участь прийняли спортсмени-інваліди з Закарпатської області. Про це повідомив голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець.

У змаганнях крім українців прийняли участь спортсмени-інваліди Словаччини і Угорщини. Українська збірна у цих змаганнях зайняла перше командне місце.

Зокрема, з настільного тенісу перше місце зайняв Олександр Лизанець, з штовхання ядра перемогу здобув Іван Реміцький, а друге місце посів Юрій Сидун, з дартсу чемпіоном став Олександр Лизанець, а друге місце зайняв Юрій Сидун, з бігу на 50 метрів друге місце зайняв Андріан Опачко. За збірну України виступали спортсмени-інваліди Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Зазначається, що організатором змагань виступила Михайловецька районна рада Словацької асоціації інвалідів (президент Ева Хлодінкова).

Після виснажливого турніру, який закінчився справжнім тріумфом для української збірної, закарпатські параолімпійці встигли відпочити на озері Шірава, де вода вже достатньо прогрілась для купання.

 

 

 

 

http://goloskarpat.info

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: