Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Земля неочікувано "поповзла" прямо на будинок у селі на Закарпатті

​​​Земля неочікувано "поповзла" прямо на будинок у селі на ЗакарпаттіПершою прийняли на себе земляний удар літня кухня та господарська будівля 
У селі Скотарське, що у Воловецькому районі, дві родини ледь не засипало землею. Тиждень тому після сильних злив ґрунт раптово почав сповзати прямо на хату.
Господарську будівлю посунуло на кілька метрів, так само сповзали донизу і дерева, які і стримали зсув. Випадків, щоб гора перейшла у наступ, за словами господарів, ще не було.

Першою удар на себе прийняла літня кухня та господарська будівля, де селяни тримали свиней. Худобу зараз відселили до сусідів, птахи та кролі теж у безпеці. Тоді домашні тварини, так само як і господарі перелякались не на жарт.

Така ж ситуація і сусідніх будинках, каже голова села Володимир Семан. Щоб хоч трохи компенсувати збитки родинам виділили по 5 тис грн. на сесії райради. По кілька тисяч грн. отримають родини і з сільського бюджету.
Оскільки на зміну дощам прийшли морози, родини зараз у безпеці – земля замерзла. Однак від того, що зсуви можуть повторитись ніхто не застрахований.

Джерело: "М-студіо"
 ​​​
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: