Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Розпишіться, ваша повістка. У військкомати запрошують 17-річних юнаків

​​
У січні військові комісаріати розпочали чергову кампанію з приписки громадян України до призовних дільниць.

Проводять її для взяття юнаків на військовий облік, з’ясування ступеня їх придатності до військової служби та визначення наявних призовних ресурсів.

Про це йдеться в інформації Генерального штабу Збройних сил України.

Подробиці пояснює Сергій Чорноконь, підполковник.

– Які терміни проведення приписної кампанії? 

– Приписна кампанія триватиме три місяці. У січні – березні до призовних дільниць за місцем проживання покличуть юнаків, яким виповнилося 17 років, а також чоловіків старшого віку, котрі раніше не стояли на військовому обліку. Вони проходитимуть медкомісії, які створено при військкоматах. Також під час приписної кампанії вивчатимуть особисті риси допризовників, рівень їхньої фізичної підготовки та освіти. Для приписки юнаки повинні особисто прибути на призовну дільницю в термін, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України. Керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів зобов’язані звільнити їх від роботи чи навчання і забезпечити своєчасну явку до військового комісаріату.

– Чи всі юнаки підлягають приписці? 

– До призовних дільниць не покличуть громадян України, які відбувають покарання в місцях позбавленні волі або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

– Яка відповідальність за ухилення від приписки? 

– Неявка громадян на виклик у військовий комісаріат без поважних причин для приписки до призовної дільниці тягне за собою накладення штрафу в розмірі 17 гривень. Варто також зауважити, що без приписного свідоцтва неможливо буде зареєструватися чи знятися з реєстрації за місцем проживання, вступити до навчального закладу, отримати диплом, влаштуватися офіційно на роботу, а також виїхати за кордон.

За неподання у військові комісаріати списків юнаків, котрі підлягають приписці до призовних дільниць, покарають керівників або інших відповідальних за військово-облікову роботу посадових осіб підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування. Їм доведеться сплатити штраф від 17 до 51 гривні.

Микола ЗАВЕРУХА, Експрес​​
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: