Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В районному будинку дитячої творчості відбувся творчий звіт гуртків (Фото)

В районному будинку дитячої творчості відбувся творчий звіт гуртків (Фото)18 травня, відбувся творчий звіт вихованців Іршавського районного будинку дитячої творчості. Цей захід дав змогу присутнім поринути у дивовижний світ мистецтва та дитячої творчості. Розпочалося дійство з виставки робіт вихованців, яка була розміщена у фойє кінозалу РБДТ.


На свято до талановитої молоді завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Павлишин, голова районної ради Віктор Симканинець та голова Іршавської ОТГ Степан Бобик, головний спеціаліст відділу освіти РДА Андрій Андрішко та інші. Посадовці привітали педагогів та вихованців районного будинку дитячої творчості та вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради.


Під час святкового концерту творчі колективи районного будинку дитячої творчості продемонстрували глядачам свої творчі надбання. Неповторна енергетика, палкий темперамент, оригінальна манера виконання номерів зібрала велику кількість гостей у залі.  Учасники святкового дійства дивували своїм талантом, майстерністю, професіоналізмом. Усі серйозно готувалися, адже успіх кожного колективу – це спільне досягнення творчих керівників, вихованців та батьків.


Директор закладу Йолана Мельник вітаючи присутніх наголосила на тому, що їх вихованці незвичайні та особливі діти і подякувала їм за наполегливість, працьовитість, творчу фантазію та ентузіазм. Відзначила, що гуртківці неодноразово є призерами конкурсів різних рівнів. Також Йолана Юріївна відзначила, що гордістю  закладу є вихованки шахово-шашкового клубу "Вікторія”(керівник Вайда А.Й.). Також успішно діє зразкова студія образотворчого мистецтва "Боржавська фантазія” (керівник Микита Л.Б.), вихованці якої разом з вихованцями інших гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва є неодноразовими переможцями Всеукраїнських, обласних і районних виставок, конкурсів. Результативно працюють студія естрадного співу «Ліра» (керівник Е.П.Гавацко) та хореографічний гурток, керівник хореографічної студії «Black Angels» Юрій Буряс, до речі цього річ колективу присвоєне звання «зразковий».


Творчий звіт вирізнявся майстерно вибудованою концертною програмою та високим виконавським рівнем творчих колективів повідомляє Іршавська РДА.

В районному будинку дитячої творчості відбувся творчий звіт гуртків (Фото)

 

В районному будинку дитячої творчості відбувся творчий звіт гуртків (Фото)

 

 

 

http://www.irshava-news.com

 


ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: