Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДА

 ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДА

 

Традиційно, 3 грудня суспільство відзначає Міжнародний День інвалідів: людей, що мають величезну силу духу та мужність, активну громадянську позицію, це не лише люди з особливими потребами, а й люди з особливими талантами та  особливою вірою у те, що вони роблять.Їх стійкість і воля до життя гідні найбільшої поваги. 
    З метою належного відзначення Міжнародного Дня інваліда в Іршавському районі сьогодні, 14 листопада, під головуванням заступника голови РДА Івана Мошколи, відбулося засідання організаційного комітету. 
 Участь у засіданні прийняли т.в.о. начальникауправління соціального захисту населення Віра Буркуш,  в.о. начальника сектору молоді та спорту Іршавської РДА Олена Лівак, голова районного товариства інвалідів Михайло Ісак та голова районної ради ветеранів України Петро Король.
Учасники наради обговорили основні заходи, які плануються провести у районі в рамках відзначення Міжнародного Дня інвалідів, а саме: 3 грудня,  на базі Ільницької ЗОШ I-III ст. об 10.00 к.ч. проведуть XI районну спартакіаду людей з обмеженими можливостями «Повір у себе», де переможців змагань нагородять грошовими преміями. У програму спартакіади буде включено легку атлетику, настільний теніс, шахи, шашки та баскетбол.
Змагання проводяться з метою популяризації спорту серед людей з інвалідністюта масового залучення дітей-інвалідів до занять фізичною культурою і спортом з метою їх подальшої реабілітації та адаптації у суспільстві.
Запрошуємо всіх бажаючих людей з інвалідністю прийняти участь  у даному заході. Автобус відправлятиметься від адмінбудинку райдержадміністрації о 9.00 к.ч.
 
 
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: