Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Відкрий очі


Неможливо завжди закриватися від життя, любий. Такого рухливого, змінного, дихаючого. Адже воно для тебе придумане. Подивися на різноманітність форм та ідей. Подивися на всіх, хто поруч з тобою. На тих, хто тебе провокує і надихає. На тих, хто тихенько поруч, любить і чекає на тебе завжди.

Життя занадто живе, щоб його не проживати. І дуже мудре, щоб його не помічати. Але жити в ньому можна тільки за одним простим принципом: «живеш - відчувай, що живеш».

Тут, на цій планеті твої почуття оголяться, як не захищайся. Скільки шарів шкіри не нарощуй - реальність здере їх з тебе. Хочеш ти цього чи ні. Сльози любові і нестерпних почуттів наздоженуть тебе. І ти пізнаєш любов. За нею тобі відкриється співчуття. А потім подяка. Ці почуття можливо прийдуть разом зі страхом і тривогою. Тобі буде некомфортно - адже ти станеш вразливим. Ти нарешті побачиш - ти живеш і в твоєму житті є все: і любов, і страх. Ти не ідеальний. Ти відчуваєш. Ти усвідомлюєш, що живеш. Різний, незрозумілий, незбагненний. Абсолютно невинний у своїй безпосередності. Відкритий перед моментом.

Так. Сядь і посиди в мовчанні. Подивися на те що ти маєш. Подивися на себе в цьому моменті. Це все ти. Ти наодинці з усім, що ти створив. І це тобі доведеться прожити. Нікуди не дітися.

Не бійся. Не панікуй. Відшкрібай залишки своїх останніх відмовок і вигадок. Видихни.

Відкрий очі.
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: