Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Телефонні аферисти розробили нову схему шахрайства - "Мене чути?"

Вона гранично проста: вам дзвонить незнайомий номер,...


Скільки часу існує людство – стільки ж не дрімають зловмисники, передає Ukr.Media. Представники закону всіма силами намагаються запобігти шахрайству, але останні все  винаходять нові способи обдурити чесне населення. Нещодавно стало відомо про ще один винахід зловмисників.
Поліція попереджає всіх власників смартфонів нової шахрайської схеми. Вона гранично проста: вам дзвонить незнайомий номер, часто код шахрая збігається з кодом вашій місцевості. Він запитує вас: «Ти мене чуєш?». Абонент у більшості випадків відповідає: «Так». В цей час зловмисник записує сказане «так» і використовують це в операціях голосового підтвердження кредитної картки.

Сьюзан Грант, директор по захисту прав споживачів в Американській федерації споживачів, повідомила наступне: «Ви вимовляєте «так», тим самим даючи добро на ту або іншу операцію. Багато хто вважає це неввічливо, але найкраща стратегія в цій ситуації – це повісити трубку».
Крім фрази «Мене добре чути?», шахраї можуть використовувати інші поширені запитання, які передбачають відповідь «так»: «Ви платите за рахунками?» або «Ви є домовласником?».
Поліція рекомендує остерігатися шахраїв і:
Не відповідати на незнайомі номери.
Не давати особисту інформацію по телефону.
Не підтверджувати номер через телефон.
Не відповідати на запитання по телефону.
Якщо вам подзвонив підозрілий номер, повісьте трубку і негайно зв'яжіться з поліцією. Якщо ж ви вже отримували подібні дзвінки, рекомендуємо перевірити свої банківські рахунки.
​​
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: