Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Перевір себе. Чи ти зможеш відрізнити справжній матеріал від дешевої підробки?

Тільки не підглядай у відповіді!Коли ми намагаємося придбати якісний товар, то всіляко оглядаємо його, чіпаємо і намагаємося зрозуміти з якого матеріалу він зроблений, передає Ukr.Media. Але не завжди вдається вчасно виявити підробку.
Тим більше дивують ті, хто по картинці визначають якість того чи іншого продукту. І для таких всезнайок ми сьогодні підготували добірку фотографій товарів з найпопулярніших матеріалів.
Упевнений, що теж зможеш визначити, де справжня річ, а де дешева підробка?
1. Визнач, де справжня деревина, а де пластик.

2. Відрізни натуральний шовк від синтетики.

3. Яка з двох перлин справжня?

4. Де тарілка з англійської порцеляни, а де із звичайної кераміки?

5. Може знаєш, як виглядає справжня шкіра?

6. Де якісна матова помада, а де дешевий аналог?

7. Може визначиш де преміальний лак для нігтів, а де дешевий?

8. Відрізниш срібну річ від залізної дрібнички?

9. Як думаєш, де шерсть?

10. В якому кільці справжні діаманти?

Складно визначити, чи не правда? Але з допомогою наших підказок, ти зможеш вже через пару хвилин відрізняти якісні речі від дешевих аналогів.
1. Деревина (на фото зліва). Часом підробки виконані так майстерно, що неможливо зрозуміти, де справжнє дерево. Але його колір повинен бути більш насиченим, а текстура глибше і різноманітніше. Ще одна особливість дерев'яного предмета — постукавши по ньому пальцем, чуєш глухий звук.

2. Шовк (на фото праворуч). Нитки справжнього шовку різної товщини, адже вони створюються природним чином. Крім того, справжній шовк не електризується і не мнеться.

3. Перли (на фото праворуч). Перли не має ідеально рівній поверхні, він порист. Перлина сильніше відбиває світло. А при яскравих променях вона відсвічує синім кольором, тоді як підробки — зеленим.

4. Фарфор (на фото праворуч). На відміну від фарфору, кераміка дуже чітко відбиває світло. Фарфор світить м'яко, він навіть злегка прозорий. Навіть слабке постукування по порцеляновому посуді викликає дзвін.

5. Шкіра (на фото праворуч). Замінники шкіри мають більш темний колір, ніж справжня шкіра. До того ж вони швидко тьмяніють. Якщо справжню шкіру зігнути, то на лінії згину з'являться своєрідні «зморшки». При розгинанні шкіра швидко повернеться в початковий стан.

6. Помада (на фото праворуч). Матові помади дорогих брендів з моменту нанесення на губи залишаються матовими. У той час як дешеві аналоги відсвічують ще деякий час після використання.

7. Лак для нігтів (на фото зліва). Високоякісний лак завжди створює ідеально рівну покриті. Визначити його можна по смужці світла, яку він відображає. Рівний блиск означає, що лак створює гладку поверхню.

8. Срібло (на фото зліва). Справжні срібні речі мають чисту, гладку поверхню. Залізна підробка буде мати зазори, нерівності і плями.
Срібло не притягується магнітом, чого не можна сказати про залізні предмети. Якщо срібну річ потерти крейдою, то він потемніє. І нарешті, срібні предмети, як правило, мають маркування з пробою срібла.

9. Вовна (на фото зліва). Справжня вовна має волокна різної довжини і форми, тоді як синтетична річ відрізняється ідеально рівними нитками і цілісною структурою. До того ж натуральна вовна не створює статичної електрики.

10. Діаманти (на фото знизу). Ломлячи колір, діамант завжди сяє яскраво, що світилася винятково сірим кольором. Сяйво всіма кольорами веселки — ознака підробки. Крім того вироби з справжніми діамантами як і інші ювелірні вироби мають відповідне маркування.

Слідуючи цим рекомендаціям, ти завжди відрізниш справжню якісну річ від дешевої фальшивки.
​​
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: