Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Іршавський музей поповнився картиною Євгена Максима

Іршавський музей поповнився картиною Євгена МаксимаЗ ініціативи директора Іршавського історико-краєзнавчого музею цей заклад поповнився роботою відомого художника, який мешкав в Іршаві.


Багато жителів Іршави та району чули та навіть були знайомі з митцем. Учень славнозвісного Йосипа Бокшая, після закінчення Ужгородського училища прикладного мистецтва був направлений на Іршавщину. Тут довгий час працював директором районного Будинку культури, а потім художником-оформлювачем меблевої фабрики. Вийшовши на пенсію продовжував писати картини, які користувалися попитом серед поціновувачів його творчості. Одну зі своїх робіт також обіцяв передати до музею, але не встиг. У 2015 році митець відійшов від нас, залишивши про себе світлу пам'ять та чисельні роботи, які і по сьогодні прикрашають десятки будинків жителів нашого району. А в музеї залишилися лише його дві недописані роботи та деякі особисті речі, які передали на зберігання родичі покійного.


Нещодавно цю прикру ситуацію вдалося виправити і як результат, невеличка картина «Водоспад», написана в притаманній художнику манері, займе чільне місце в експозиції і якісно поповнить художню галерею Іршавського музею повідомляє Іршавська міськрада.

 

 

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: