Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Лікар врятував дитину, проробивши отвір у черепі пластиковим свердлом..

Доктор Наті Бен-Шалом, який спеціалізується в галузі нейрохірургії, оглянувши півторарічну дитину, у якого було діагностовано крововилив у мозок, зрозумів, що дитина не доживе до операції.

Лікар прийняв ризиковане, але, як виявилося згодом, єдине правильне рішення, передає Ukr.Media.

Бен-Шалом розрізав шкіру на голові дитини, після чого пластиковим свердлом проробив отвір у черепі, звідки вийшла кров, що врятувало життя маленького пацієнта.

Пригоди малюка почалася близько двох місяців тому, коли він захворів на грип. Батьки привезли його в лікарню "Меїр" в Кфар-Сабе. Стан дитини різко погіршувався, і він був переведений у лікарню "Шнайдер", де у нього діагностували важку форму дихальної недостатності. Малюк був підключений до ЕКМО (апарат для насичення крові киснем). Через кілька днів у хлопчика почалися ускладнення, і стався крововилив у мозок, який було виявлено в ході перевірки CT.

Фото: Ротем Елизра

"Дитина була у вкрай важкому стані. Він був без свідомості. Пульс і тиск падали. У таких ситуаціях необхідна операція, щоб розкрити череп і відкачати кров. Але я зрозумів, що просто немає часу для підготовки до операції, і він помре ще до того, як його доставлять в операційну.

Я розрізав шкіру на голові дитини, пластиковим свердлом проробив отвір у черепі, звідки в усі сторони бризнула кров. У дитини почав рости пульс.

Було дуже страшно. Просто до жаху. Я не переставав молитися, що прийняв правильне рішення", – відновив події доктор Наті Бен-Шалом.

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: