Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Звістка з минулого: Іршава, бруківка в центрі міста

Звістка з минулого: Іршава, бруківка в центрі міста

 

Стан доріг – одне з найболючіших питань після відходу зими, адже зі снігом та льодом разом зійшов і асфальт. Іршава не виключення. Вибоїни подекуди сягають 15-20 см, а як авто попадає в таку яму рідко коли ціле з неї вийде. Техсервіси за останній час отримують чималі прибутки від такого стану доріг.

Звістка з минулого: Іршава, бруківка в центрі міста

 

фото: Михайло Раковці

На автошляхах міжміського сполучення можна з цим боротись тільки здійснивши капітальний ремонт. А що робити місту? Вихід можна побачити на прикладі сусіднього Мукачево. Там відновили історичне покриття – андезитову бруківку. Іршава може так само. Тут варто врахувати той факт, що бруківка вже є, її не потрібну купляти, її потрібно дістати з під асфальту.

Звістка з минулого: Іршава, бруківка в центрі міста

 


З історії : андезитовою бруківкою центр міста та деякі її вулиці були встелені орієнтовно в 50-х роках минулого століття. Подекуди її ми можемо спостерігати й до тепер, а саме біля ЗОШ№1 (Чеський квартал), біля районної поліклініки, а решта визирає з вибоїн на центральній дорозі. 

Через рішення керівництва у 80-х роках центральну дорогу міста було вкрито асфальтом, примітно що відтоді капітальний ремонт центральної дороги майже не відбувався, тільки ямковий. Таку картину можна спостерігати й тепер. Андезитову бруківку знову ховають за платками асфальту, який навіть не встигнувши зафіксуватись в ямі проїжджаючою машиною  вичавлюється з ями. 

Звістка з минулого: Іршава, бруківка в центрі міста

 

фото з архіву Іршавського краєзнавчого музею

Так, вартість відновлення дорожнього покриття яким воно було понад півстоліття дороге задоволення, потребує чималих коштів, поступового обмеження руху в місті (при поступовому виконанні план реальний), але надалі дозволить заощадити на щорічному безглуздому латанні доріг, а місто отримає добру дорогу.

irshava-news.com

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: