Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Іршаві обговорили питання підготовки місцевої футбольної команди до сезону

 

В Іршаві обговорили питання підготовки місцевої футбольної команди до сезону

 

Днями Іршавський міський голова мав зустріч із фахівцями найрозвинутого виду спорту в районі – футболу. Голова районної федерації футболу Василь Миколайович Попович та Андрій Данканич, завідувач сектору молоді та спорту Іршавської РДА порушили питання розпочаття підготовки міської футбольної команди «Бужора» до сезону 2017 року, висловили своє бачення комплектування команди та її керівного складу. Після обміну думками, було висловлено надію, що в Іршаві все ж таки знайдуться фахівці, які зможуть очолити команду і вивести іршавський міський футбол з сьогоднішньої кризової ситуації. Адже міська рада, в межах фінансових можливостей, утримує футбольну команду та відповідну інфраструктуру: стадіон, трибуни, роздягальні, поле тощо. Про це неодноразово заявляло і обласне футбольне керівництво.

А от щодо місця команди в турнірній таблиці обласного чемпіонату – то тут є певні запитання, – йдеться у повідомленні Іршавської міської ради.

Чиновники очікують на думки іршавчан з цього приводу. Всі зауваження і пропозиції небайдужих вболівальників та спеціалістів будуть вивчені і враховані при розгляді питання про майбутнє футболу в м. Іршаві.

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: