Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

14 річним закарпатцям потрібно мати паспорт – ГУДМС

14 річним закарпатцям потрібно мати паспорт – ГУДМСНабрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України , якою внесені зміни до порядку оформлення закордонного паспорта. Зокрема, нововведення стосуються оформлення документів 14 – річним дітям.

Так, для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особою, яка досягла 14 –річного віку, подається паспорт громадянина України. Молода людина, якій виповнилося 14 років, зобов’язана отримати громадянський паспорт.

Документ у вигляді ID-картки можна оформити в усіх підрозділах міграційної служби краю, за винятком Перечинського району. У підрозділі, де ще не встановлено робочу станцію з оформлення біометричних документів, паспорт громадянина України поки видається у вигляді книжечки. Вперше дана послуга надається виключно за місцем реєстрації і є для 14- річних громадян безкоштовною.

Вартість закордонного паспорта становить 557 грн. 32 коп. У випадку прискореного оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 810 грн. 32 коп, повідомляє  головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області.

ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: