Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У прокат вийшов один з найбільш очікуваних українських фільмів

У прокат 10 листопада вийшов новий український фільм «Гніздо горлиці». Картину знято у копродукції з Італією за книгою Василя Мельника, який переміг на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». Журі Одеського міжнародного кінофестивалю визнало «Гніздо горлиці» найкращим українським фільмом 2016-го року. Картина вийде відразу на 100-та екранах.

У прокат вийшов один з найбільш очікуваних українських фільмів

 

 
Фільм розповідає історію української жінки з буковинського села, яка їде на заробітки в Італію. Проблема трудової міграції була і вона продовжується, про це потрібно говорити, вважає режисер фільму Тарас Ткаченко.

«Господиня двору, де ми знімали кіно сама багато років їздила на заробітки. Будинок, який збудував наш персонаж, збудований на її гроші. Коли ми знімали сцену застілля, ми запросили у масовку місцевих жителів. Коли ми запитали, в кого з них родичі працюють за кордоном, то виявилось, що у 14-ти з 18-ти», - розповів Тарас Ткаченко.

Проте фільм не можна назвати лише соціальною драмою. Він розповідає про дуже особисті речі.

Фільм вийде у прокат також в Італії. Режисер зазначив, що найважливішою прем'єрою стане показ фільму в Генуї, бо українська громада, що складається переважно із заробітчан дуже допомагала знімальній групі. Як і мешканці Вижниці, де знімали українську частину фільму.
ІНШІ НОВИНИ
{related-news}

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода в Іршаві

вологість:

тиск:

вітер: